Sídlo: 602 00 Brno, Veveří 456/9 | tel.: +420 541 128 200 | fax +420 541 128 207
e-mail:

Jak se k nám dostanete

Do sídla naší účetní a auditorské firmy se dostanete:

Ze směru Mikulov:
po rychlostní silnici R52 přes Modřice do Brna. V Brně projedete ulicí Vídeňskou, kolem Ústředního hřbitova na Mendlovo náměstí, dále směrem Konečného náměstí, kde odbočíte doprava na ulici Veveří. Naše sídlo je po pravé straně na Veveří 9. Celková délka trasy 50 km.

Ze směru Břeclav: po dálnici D2, výjezd na dálnici D1, z D1 výjezd na Brno-centrum, pokračujete rovně po ulici Vídeňská, kolem Ústředního hřbitova na Mendlovo náměstí, dále směrem Konečného náměstí, kde odbočíte doprava na ulici Veveří. Naše sídlo je po pravé straně na Veveří 9. Celková délka trasy 61 km.

Ze směru Znojmo: přes Lechovice, za Pohořelicemi nájezd na rychlostní silnici R52, po ulici Vídeňská, kolem Ústředního hřbitova na Mendlovo náměstí, dále směrem Konečného náměstí, kde odbočíte doprava na ulici Veveří. Naše sídlo je po pravé straně na Veveří 9. Celková délka trasy 70 km.

Ze směru Vyškov: po dálnici D1 nebo přes Rousínov a potom nájezd na D1, sjezd exit 203 (Brno-východ) do Brna. Přes ulici Olomoucká, Koliště, Moravské náměstí, Žerotínovo náměstí. Zde odbočíte vpravo. Naše sídlo je po levé straně na Veveří 9. Celková délka trasy je 40 km.

Ze směru Blansko: přes Šebrov-Kateřinu a Lipůvku na rychlostní silnici R43, Kuřim, Řečkovice, rovně po Sportovní ulici, odbočka vpravo na Pionýrskou ulici, rovně ulicí Kotlářskou na Konečného náměstí, kde odbočíte doleva na ulici Veveří. Naše sídlo je po pravé straně na Veveří 9. Celková délka trasy 29 km.

Ze směru Bučovice: přes Slavkov u Brna do Holubic, nájezd na D1, sjezd exit 203 (Brno-východ) do Brna. Přes ulici Olomoucká, Koliště, Moravské náměstí, Žerotínovo náměstí. Zde odbočíte vpravo. Naše sídlo je po levé straně na Veveří 9. Celková délka trasy je 34 km.

Ze směru Tišnov: přes Hradčany, Čebín do Kuřimi, nájezd na rychlostní silnici R43, přes Řečkovice, rovně po Sportovní ulici, odbočka vpravo na Pionýrskou ulici, rovně ulicí Kotlářskou na Konečného náměstí, kde odbočíte doleva na ulici Veveří. Naše sídlo je po pravé straně na Veveří 9. Celková délka trasy 25 km.

Ze směru Olomouc: nájezd na rychlostní silnici R46, přes Prostějov, Vyškov, nájezd na D1, sjezd exit 203 (Brno-východ) do Brna. Přes ulici Olomoucká, Koliště, Moravské náměstí, Žerotínovo náměstí. Zde odbočíte vpravo. Naše sídlo je po levé straně na Veveří 9. Celková délka trasy je 80 km.

Ze směru Třebíč: přes Náměšť nad Oslavou do Rosic, nájezd na D1, exit 190 (Brno-západ), přes Pisárky na Mendlovo náměstí, dále směrem Konečného náměstí, kde odbočíte doprava na ulici Veveří. Naše sídlo je po pravé straně na Veveří 9. Celková délka trasy 60 km.