Sídlo: 602 00 Brno, Veveří 456/9 | tel.: +420 541 128 200 | fax +420 541 128 207
e-mail:

Vítejte na stránce společnosti

AUDIT CONSULT Brno, s.r.o. auditorská licence KA ČR č. 107
AUDIT CONSULT, a.s.

Našim klientům poskytujeme služby v oblasti auditu, daní, účetnictví, ekonomického poradenství a mezd na profesionální úrovni.
Pro naše klienty zajišťujeme i další služby dle jejich individuálních požadavků, jako např. vícejazyčné verze auditorských zpráv, zpracování finančních a ekonomických analýz, a to i pro třetí strany (např. pro banky či leasingové společnosti), konzultace při sestavování účetní závěrky včetně přílohy a výroční zprávy apod.

Služby

Audit:
Nabízíme ověřování účetních závěrek, ověřování výročních zpráv a zpráv o vztazích mezi propojenými osobami, audit pro zvláštní účely, ověřování čerpání dotací, due diligence.
Účetnictví:
Nabízíme externí vedení a rekonstrukci podvojného účetnictví i daňové evidence na vlastním software. Součástí vedení účetnictví je i zpracování veškerých statistických výkazů.
Mzdy:
Poskytujeme komplexní služby při vedení a zpracovávání mzdové agendy firem a vedení potřebné personální evidence. Výsledkem zpracování jsou přehledy podle požadavků zákazníka.
Daně:
Zpracováváme daňová přiznání a poskytujeme poradenství v oblasti daní, jako jsou daň z pridané hodnoty, silniční daň, daň z nemovitostí a z převodu nemovitostí.
Poradenství:
Poskytujeme poradenství v oblastech účetnictví, daní, mezd a personalistiky pro všechny typy subjektů.